Change language English Polski

Gdzie szukać pomocy?

 

Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111

Telefon 116 111 służy młodzieży i dzieciom potrzebującym wsparcia, opieki i ochrony. Zapewnia dzwoniącym możliwość wyrażania trosk, rozmawiania o sprawach dla nich ważnych oraz kontaktu w trudnych sytuacjach.

Więcej

Rozwiąż zadanie i zatrzymaj przemoc wobec dzieci!

Już dziś rusza interaktywna aplikacja Fundacji Dzieci Niczyje, która ma na celu ułatwienie zapamiętania jej numeru KRS, a tym samym przekazanie 1% na rzecz organizacji. Akcja uświadamia jak może wyglądać codzienność dzieci doświadczających przemocy i wskazuje co możemy zrobić, aby przerwać ich dramat.

Aby nauczyć odbiorcę numeru KRS organizacji (20 44 26), w aplikacji wykorzystano interaktywne narzędzia. Przez demonstrację sytuacji dziecka krzywdzonego, Fundacja nakłania odbiorców do zaangażowania w przeciwdziałanie przemocy wobec dzieci i wsparcia działań, których celem jest walka z problemem.

Aplikacja dostępna jest na stronie Fundacji www.kartkowka.fdn.pl oraz fanpage’u organizacji na Facebooku. Spot reklamowy akcji jest wyświetlany także w warszawskiej Kinotece.

Kampania „Kartkówka” została przygotowana dla Fundacji Dzieci Niczyje pro bono przez McCann Worldgroup. Emisja w Kinotece możliwa jest dzięki zaangażowaniu firmy KinAds.

Zapraszamy do skorzystania z aplikacji: https://apps.facebook.com/kartkowka_adasia/ oraz http://kartkowka.fdn.pl/.