Change language English Polski

Gdzie szukać pomocy?

 

Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111

Telefon 116 111 służy młodzieży i dzieciom potrzebującym wsparcia, opieki i ochrony. Zapewnia dzwoniącym możliwość wyrażania trosk, rozmawiania o sprawach dla nich ważnych oraz kontaktu w trudnych sytuacjach.

Więcej

Rozpoczęliśmy nabór na roczny staż w Telefonie Zaufania 116 111!

Nabór na roczny staż

w Telefonie Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111

edycja XVI i XVII

Rozpoczynamy nabór na roczny staż w Telefonie Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111.

Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą.  

KIEDY?

Staż trwa 12 miesięcy. Rozpoczyna się 1 czerwca 2015, a kończy maksymalnie 30 czerwca 2016 roku.

DLA KOGO?

Staż w Telefonie Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111 skierowany jest do absolwentów i studentów (IV i V rok studiów) psychologii, pedagogiki oraz resocjalizacji (lub kierunków pokrewnych).

CO OFERUJEMY?

- doskonalenie umiejętności prowadzenia rozmowy psychologicznej i świadczenia pomocy online

- liczne szkolenia umożliwiające pracę w Telefonie 116 111

- poszerzenie wiedzy dotyczącej problemów dzieci i młodzieży- wsparcie rozwoju zawodowego i osobistego stażysty

- elastyczne godziny odbywania stażu – z uwzględnieniem godzin obsługi Telefonu 116 111  – 7 dni w tygodniu w godzinach 12:00-22:00.

- pracę w największej Fundacji w Polsce zajmującej się ochroną dzieci przed krzywdzeniem oraz pomocą dzieciom-ofiarom przemocy i wykorzystywania, a także ich rodzinom i opiekunom.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV wraz z wypełnionym formularzem dostępnym na stronie www.116111.fdn.pl/zglos-sie  na adres e-mail: staz-pt@fdn.pl 

Nie czekaj, zgłoś się już dziś!

Na zgłoszenia czekamy do 15 maja 2015r.

UWAGA: Staż jest bezpłatny i odbywa się w Warszawie.

 

 

 

  Staż realizowany jest w ramach Rządowego programu "Prowadzenie przez specjalistów ogólnopolskiej infolinii interwencyjno- informacyjnej dla uczniów w tym ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, ich rodziców, nauczycieli oraz innych podmiotów działających na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży" współfinansowanego ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Staż realizowany jest w ramach Rządowego programu „Prowadzenie działań mających na celu przeciwdziałanie zjawiskom patologicznym w stosunku do dzieci i młodzieży oraz agresji rówieśniczej” współfinansowanego ze środków Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.