Change language English Polski

Gdzie szukać pomocy?

 

Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111

Telefon 116 111 służy młodzieży i dzieciom potrzebującym wsparcia, opieki i ochrony. Zapewnia dzwoniącym możliwość wyrażania trosk, rozmawiania o sprawach dla nich ważnych oraz kontaktu w trudnych sytuacjach.

Więcej

Dlaczego warto odbyć staż w 116 111?

Poniżej zamieszczamy podsumowania staży w Telefonie 116 111 przygotowane przez naszych byłych stażystów. To oni najlepiej przybliżą wszystkim zainteresowanym, czym jest roku w Telefonie Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111. Zapraszamy do lektury i jeszcze raz dziękujemy naszym „absolwentom”!

 


 

Przez ten rok miałam możliwość nauczenia się przeprowadzania rozmów z osobami potrzebującymi pomocy. Nauczyłam się  słuchać co jest bardzo istotne w zawodzie psychologa i w kontakcie z pacjentem.

Więcej

 


 

Staż w 116 111 trwał rok. Pewnie znajdzie się ktoś kto powie, że to aż rok, jednak mi ten rok minął zaskakująco szybko. Myślę, że każdy może znaleźć tutaj coś dla siebie.

Więcej

 


W zasadzie staż oferuje wszystko co może się przydać przyszłemu psychologowi w pracy z drugim człowiekiem. To od stażysty zależy ile pracy i zaangażowania włoży w ten staż. Myślę, że nie mogłam tego czasu wykorzystać lepiej.

Więcej

 


Staż był genialnym doświadczeniem, zmierzeniem się ze swoimi umiejętnościami i kompetencjami, próbą sprawdzenia się i cenną lekcją życia zawodowego.

Więcej

 


To był jeden z fajniejszych "roków" w moim życiu.

Więcej